Párová konzultace

Párová konzultace


Ve vztahu na začátku prožíváme nádherné stavy zamilovanosti, přitažlivosti, euforie, dokonalosti. Další fáze vztahu je, naučit se společně fungovat v každodenním životě, kdy se řeší spoustu životních výzev/problémů a prohlubovat a rozvíjet společné kouzlo lásky. Někdy je potřeba se na problém podívat úplně z jiného úhlu pohledu, někdy je potřeba se podívat dovnitř sam/a sebe a najít v sobě nastavení, které je nefunkční.

Navíc vyživující komunikace, kdy se člověk snaží najít řešení na problém sklouzává často v obviňování druhého, což nevede ke šťastnému vztahu. Pevné, avšak pružně nastavené hranice usnadní vzájemnému respektu , úcty a vědomí  hodnoty sebe sam/a, i partnera.

Pokud chceme řídit auto, potřebujeme projít autoškolou a naučit se řídit, znát pravidla provozu. Ve vztahu to funguje úplně stejně, akorát ne každý projde touto školou, aby byl připraven.

Já vám dám nejenom “mapu”, ale naučím vás v ní se bezpečně a rychle orientovat, partnerský vztah se stane tou nejúžasnější cestou ve vašem životě.

Někdy je potřeba dolít naftu, zajet do servisu, postarat se o auto. Vy už budete vědět, kdy ten okamžik nastane. Budete připraveni dát si plnou péči, aby jste si společnou cestu mohli užít. Ať už pojedete kamkoli.


Párová konzultace je vhodná, když ..

- Máte pocit, že Váš vztah nemá smysl
- Váš partner/ka Vám nerozumí
- Cítíte se ve vztahu sám/a, nepochopen/a
- Chcete najít znovu společný směr
- Prožívat znovu zamilovanost a vzrušení
- Mít živý sexuální život
- Řešíte nevěru, rozvod, rozchod nebo odloučení
- Nedaří se Vám otěhotnět
- Neshodnete se na výchově dětí
- Hledáte řešení, jak mít uspokojivé vztahy v rodině