Reference


Marťa je úžasná žena s obrovským darem. Umí člověka provést jeho hluboko skrytým problémem, pomoci mu ho vyřešit a dovést ho do kvalitnějšího života. Poznat ji bylo štěstí a obohacení ve spoustě směrů. Díky Ti!

Hanka, architektka


Konstelace s Martinou mě navedly k tomu, kým chci doopravdy být. Postavit se svým stínům, nebát se jít do autenticity a otevřenosti, do bolesti a smutku. Martina krásně drží prostor, provádí laskavě a pevně. Díky ní jsem se dokázala podívat na velmi bolestivá období mého života a uvidět cestu. Pevnou pudu pod nohama. Můj vlastní obrovský potenciál. A plně si prožít stát v něm.

Petra, podnikatelka


Terapii u Martiny jsem si vybrala proto, že mě zaujalo spojení více technik dohromady. Sezení bylo velmi zajímavé a já se vrátila do mnoha dřívějších situací. Martina se mě ptala na mnoho věcí, psala na papírky jména a situace a poté pracovala konstelační metodou. Ukázala mi a vysvětlila zdroj problémů a jak to napravit. Objevilo se mnoho AHA momentů a pochopila jsem různé souvislosti a přenastavila si některé principy. Martina je moc příjemná a má dar pro nacítění a pochopení řešeného problému. Martinu doporučuji pro její profesionální, empatické a citlivé vedení. Moc děkuji.

Michaela


Na konstelace jsem šla s chaosem v hlavě, co vlastně budu řešit, kterému problému dám přednost. Už když jsem si u Martiny sedla do křesla, znatelně se mi ulevilo. Měla jsem pocit, že jsem si ke kamarádce skočila na kafe. Martina mě velmi jemně, ale přitom profesionálně provedla mým "chaosem" a společně jsme se dohodly, kterou cestou se vydáme. Jakmile jsem přestala řešit rozum, ale obrátila se do sebe, začaly se dít velké věci. Martina tam se mnou celou dobu byla jako citlivá, přátelská a pevná podpora a průvodce. Po celém sezení jsem se cítila krásně žensky a lehce. A hlavně, začaly se mi v životě dít zázraky! ❤️ Marti, moc děkuju a rozhodně doporučuji!!!🙏

Lucie, dula


Martina je krásná žena ❤️ Krásná v tom smyslu, že když jsem v její blízkosti, cítím ženskost, pozitivní energii, přijetí, vyzařuje z ní láska k sobě samé i druhým. Aniž bych věděla, čím se zabývá, vnímala jsem její empatii a pochopení pro ostatní. Když jsme se více poznaly a měla jsem tu skvělou příležitost zažít konstelace pod jejím vedením, byl to pro mě nezapomenutelný čas a i když už je to půl roku, dodnes z něj čerpám. S citem a laskavostí mi pomohla k mnoha uvědoměním, dodala víru, že se vše posune správným směrem. Můžu setkání s ní jen doporučit a už se sama moc těším, až budu mít zase možnost s ní v atmosféře bezpečí, důvěry a upřímnosti probrat otázky, které mi život přináší. Marti, děkuji!

Markéta, učitelka


Martinu znám dlouho. Otevřela mi úplně nové obzory. Díky ní jsem na některé věci přehodnotila názor, jsem více pozorná sama k sobě, zbavila jsem se starých vzorců chování. Pomohla mi k pozitivním změnám v mém životě, hledat souvislosti, příčiny. Mám lepší kontrolu nad tím, co se v mem životě děje. Doporučuji!

Pavlína, podnikatelka


Empatie, profesionální přístup, určitě doporučuji.

Roman, podnikatel


Umění naslouchat a dokázat odhalit jádro pudla, to se člověk v žádném terapeutické kurzu nenaučí, s tím se musí narodit. A když k tomu tyto své dary obohacuje a s láskou o ně pečuje, máte jistotu, že  potkáte skvělého člověka, někoho, kdo vás vyslechne, a ke všemu ví jak z TOHO ven. Děkuji Martino!

Gabriela, sociální pracovnice


Nejsem v konstelacích nováček. Prošla jsem různé formy vedení a způsob, jakým vede konstelace Martina Cavallo, je pro mě velmi intenzivní zážitek. Žádný z mých úhybných manévrů nezbaštila a laskavě, s jasnou vizí, mě vedla až do jádra mé opravdovosti. Mohla jsem tak okusit nezměrnou sílu sebe sama, svlečena z her. V té nahotě je cenné cítit se v bezpečí. Martina si byla citlivosti celé situace vědoma a za to jí děkuji. Odcházela jsem narovnaná a nově přeskládaná. Doporučuji odvážit se vstoupit do svých neznámých vod právě s Martinou !

Markéta, architektka


Když jsem navštívila konstelace s Martinkou, byla to pro mě první a velice cenná zkušenost. Ukázala mi nový pohled na problémy, které můj život provází. Začala jsem přemýšlet jiným způsobem a i když čas, který jsme společně strávily, byl samozřejmě omezený🙂, tak si na tyto chvíle velice často vzpomenu a pomohou mi zamyslet se správným směrem.❤ Má úžasnou pozitivní energii a krásný úsměv!😊⚘Děkuji Martinko!❤😘⚘

Renata, účetní


Na konstelacích jsem byla poprvé a neměla jsem úplně jasno v tom, co můžu očekávat a co si můžu odnést a sezení s Martinou naprosto předčilo mé očekávání. Je velmi milá, empatická, ale zároveň profesionální. Velmi dobře rozklíčovala příčinu mého problému a byla schopna nenásilně nabízet řešení,nebo spíše člověka provázet v tom, aby si na řešení sám přišel. Navíc pracuje v moc pěkném prostředí, kde se člověk cítí dobře. Ještě jednou díky Martino.

Kateřina, vědkyně


Úžasná žena, která Vám ukáže cestu i když vy osobně ji nevidíte.

Michaela, daňová poradkyně


Rád bych vám poděkoval, protože bez vás bych maturitu asi neudělal, protože ano byl jsem ve stresu, ale nebylo to tak silný jak na začátku.
Setkávání s Vámi mi  otevřelo oči v tom, že není potřeba se stresovat tolik nad věcma co se mi dějou v životě, ale umět si s tím poradit a vypořádat se s tím, a ještě jsem si uvědomil, že si musím víc vážit sám sebe.

Denis, student


Setkání s paní Cavallo mě pomohlo hlavně v tom, že jsem se konečně mohl rozhodnout a pořád nečekat na to, co už je dávno pryč. Obrovská tíha ze mě konečně po par letech spadla. Řešení povinností ohledně dětí s bývalou partnerkou jsou pro mě najednou mnohem jednodušší a vycházíme spolu moc hezky. Začínám si znovu užívat života.

Horymír, policista 40let


K Martině mě dovedl fakt, že se z poměrně klidné osoby ze mě občas stává člověk co najednou vybuchne a ječí na své blízké a pak ho to strašně mrzí. Nechtěla jsem taková být. Martinami pomohla si uědomit, že nejen že se tohle může občas stát každému a není třeba se za to sebemrskat, ale taky to, proč se mi to děje a jak s tím pracovat, aby to tak nebylo. Děkuju ji nejen já, ale hlavně moji blízcí.

Petra, stavební inženýr


Každá návštěva u paní Marti byla pro mě jedním slovem wau! V každém našem setkání byla trochu magie. Její způsob práce mi moc vyhovuje - není to pro mě nikdy jen terapie. Ať jsem chtěla o sobě zjistit něco víc, potřebovala podporu, pochopení, nevěděla, jak se rozhodnout, vždy mi pomohla a odcházela jsem od ní s větším sebevědomím, klidem a nadhledem nad věcí, kterou jsem aktuálně řešila.
Také moc oceňuji její péči, která odchodem z její ordinace nekončí. Byla tu pro mě kdykoliv i po každém našem setkání.. vyslechla mě, poradila.
Moc se mi líbí také její osobitý a přátelský přístup 🌞 Na nic si nehraje a je opravdu jednou z nejautentičtějších lidí, které znám. Člověk má pocit, že může před ní říct cokoliv, může byt sám sebou a nemusí se bát odsouzení.
Zkrátka i díky ní jsem se dostala blíž k sobě, za což ji moc děkuji💛

Gabriela


K tomu jít na terapii jsem se odhodlávala hodně dlouho a po zkušenostech s Martinou jen lituji, že jsem to neudělala už dávno. Už na prvním setkání jsem se cítila komfortně a i přes to, že jsem nevěděla, co konkrétně jsem si přišla vyřešit, ze mě slova plynula sama. Po našem sezení jsem měla konečně pocit, že jsem se pohnula z místa a změny se začaly dít nejen ve mně, ale i v mém okolí. Doporučila bych terapii s Martinou každému, ať už řešíte konkrétní problém, nebo se cítíte ztracení a potřebujete najít správný směr. Ještě jednou moc děkuji❤️

Kateřina, designerka


Přišla jsem poprvé a nevěděla, co čekat...ale tak uklidňujícího a motivujícího člověka jsem dlouho nepoznala, po pár chvílích jsem měla pocit, že jsem na kafíčku s kamarádkou a vykládáme si o životě. Její přístup je naprosto odzbrojující (v tom dobrém slova smyslu). Ukáže vám, co máte v hlavě hluboko a sami to nevidíte (a nebo nechcete vidět?), ukáže možnosti, ale nenutí. Zjistíte, že jde i jiná cesta, než jen ta utrápená, že jde se otevřít a dýchat. Po dvou sezeních (jednou kvůli sobě, podruhé kvůli firmě) jsem se rozhodla tam vzít i dceru a ta byla nadšená snad víc jak já :) Pokud už nejste spokojení s tím, jak žijete a chtěli byste změnu, tak směle do toho 😉

Lucie, majitelka obchodních sítí